В Українському павільйоні на кіноринку Каннського кінофестивалю відбулася презентація КМКФ «Молодість»

21.05.2023

Також командою «Молодості» було презентовано новий кінофестиваль ЛҐБТКІА+ кіно SUNNY BUNNY, що пройде 22-28 червня 2023 року в Києві.

Генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі та програмер фестивалю і директор SUNNY BUNNY Богдан Жук представили плани на рік і зокрема продовження співпраці з Гамбурзьким кінофестивалем (FILMFEST Hamburg), директор якого Альберт Відершпіль відвідав презентацію та озвучив важливість співпраці між містами-побратимами в кінематографічній галузі.

Подію також відвідали голова German Films Сімона Бауманн, очільник Європейського кіноринку на Берлінале Денніс Ру, представники фестивалів у Роттердамі, Стамбулі та інших.

20 травня Український павільйон на Каннському кіноринку відвідали Великий герцог Люксембургу Анрі з дружиною Марією-Терезою та премʼєр-міністр країни Ксавʼє Бетель. Вони висловили солідарність з Україною та підтримку національної кіноіндустрії, а також розповіли про участь у дослідженні й реєструванні злочинів Росії у війні проти України.

Нагадаємо, що цього року Український національний павільйон у Каннах організовано спільними зусиллями представників кіноіндустрії: Державного агентства України з питань кіно, КМКФ «Молодість», ГO «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», Української кіноасоціації, ГО «Центр розвитку креативних індустрій».