Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" продовжив відбір фільмів до конкурсної програми

19.05.2020

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" до 15 червня продовжив відбір фільмів до конкурсної програми.

Команда кінофестивалю "Відкрита Ніч" прийняла рішення продовжити термін прийому стрічок на конкурс: "Ми впевнені, що, незважаючи на всі виклики сьогодення, кінофестиваль "Відкрита ніч" відбудеться у 2020 році та, завдяки підтримці наших партнерів, українське кіно знайде свого глядача і у великому мегаполісі, і у маленькому селі. Переконані, що й цього року спільно з глядачами відкриємо нові імена майбутніх зірок кіно, тому закликаємо режисерів поспішати та подавати фільми на фестиваль до 15 червня".

Усі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди: головної нагороди фестивалю – 100 000 гривень, наданих Генеральним партнером "Райффайзен Банком Аваль", та коштів, зібраних у "Фонді взаємодопомоги".

До участі у Конкурсі приймаються ігрові, неігрові та анімаційні стрічки. Конкурсна програма збирає фільми та відео-роботи:
- україномовні;
- двомовні (які відображають сучасну, реально існуючу мовну ситуацію);
- будь-які фільми та відео-роботи українського виробника, за умови, що іншомовні герої фільму дубльовані або озвучені українською мовою.

Хронометраж фільмів та відео-робіт не може перевищувати 20 хвилин. Обов’язкова наявність англійських субтитрів.

Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 червня: https://opennight.org.ua/.

"Відкрита Ніч" – це унікальний український фестиваль, який є лабораторією молодих українських талантів та пошуку нестандартних художніх рішень. Фестиваль знайомить глядача з українським кіно впродовж 23 років. З 1997 року захід проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.