Відсьогодні Оскарівський комітет України розпочинає приймання заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар"

25.08.2021

Відсьогодні  Оскарівський комітет України  розпочинає приймання заявок на участь національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар".

 

Приймання заявок проходитиме з 25 серпня по 8 вересня. У період з 25 серпня по 8 вересня Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду. 

Фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

  1. Це має бути повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.
  2. Домінантною мовою фільму не повинна бути англійська.
  3. Фільм має бути випущено у комерційний прокат в період  з 1 січня 2021 року і не пізніше 31 грудня 2021 року , що тривав щонайменше 7 днів поспіль.
  4. Фільми, які мали запланований кінотеатральний реліз, але спочатку стали доступні на авторитетних комерційних сервісах стримінгової дистрибуції чи відео на замовлення, можуть претендувати на розгляд у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" 94-х Нагород Академії за умови надання Академії документації (оригінальний(і) документ(и) та переклад на англійську мову) про дати закриття кінотеатру/зали, встановлені урядом, попередньо запланований кінотеатральний реліз та угоди про стримінгову дистрибуцію чи відео на замовлення.
  5. Повний список документів для подачі: https://bit.ly/3C9Nvcl

Заявки на участь приймаються з 25 серпня по 8 вересня за адресою: secretary.uoc@gmail.com

2021 року Український Оскарівський комітет встановив такі дати проведення відбору національних фільмів:

  • з 25 серпня 2021 р. по 8 вересня 2021 р. – приймання заявок на участь у конкурсі
  • з 9 вересня 2021 р. по 23 вересня 2021 р. – розгляд заявок Комітетом
  • 24 вересня 2021 р. – засідання Комітету та оголошення результатів конкурсу.

94-та церемонія вручення премії "Оскар"  відбудеться 27 березня 2022 року в Лос-Анджелесі.