Військова драма «Мати Апостолів» отримала нагороди в трьох номінаціях на кінофестивалі у Швеції

02.09.2022

Українська стрічка Зази Буадзе «Мати Апостолів» перемогла в номінаціях "Найкращий міжнародний художній фільм", "Найкращий режисер міжнародного художнього фільму" та "Найкращий сценарій міжнародного художнього фільму" на кінофестивалі Västerås Filmfestival. Про це йдеться на сайті кінофестивалю. 

В основі стрічки "Мати Апостолів" – історії жінок, сини яких воювали за Україну у 2014 році. У пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованою територією, мати потрапляє в чужий і агресивний світ ненависті та страждання. У цьому пеклі вона шукає сина, й, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай і біль перероджуються у вічний материнський дух землі, який повертає синів додому, живих чи мертвих. Головну роль у фільмі виконує Наталія Половинка.
 
Режисер – Заза Буадзе, сценаристи – Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе, оператор –Олександр Земляний, художник – Інга Житня, композитори – Роман Григорів та Ілля Разумейко, продюсер – Дмитро Овечкін. У ролях: Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Світлана Осипенко, Сергій Медін, Станіслав Щокін та інші.

Стрічку створено кінокомпанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини проходила за підтримки Держкіно.