Вийшов міжнародний трейлер фільму "Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча

26.08.2022

Вийшов міжнародний трейлер фільму "Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча. Світова прем’єра створеної за підтримки Держкіно стрічки відбудеться на Венеційському кінофестивалі.

"Люксембург, Люксембург" – це другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Дебютна стрічка режисера, комедія "Мої думки тихі" стала лауреатом Національної кінопремії "Золота Дзиґа", Національної премії кінокритиків "Кіноколо", а також отримала спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Фільм "Люксембург, Люксембург" розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту "Курган і Agregat" – брати Раміл та Аміл Насірови.

Світова прем’єра фільму Антоніо Лукіча відбудеться на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі в конкурсі "Горизонти". Стрічка також відібрана до участі у програмі "Сучасне світове кіно" Міжнародного кінофестивалю у Торонто.

Стрічку створено кінокомпанією ForeFilms за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року "Люксембург, Люксембург" став одним з п'яти переможців програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів "proMOTION", започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промопідтримка здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund. Дистриб’ютором фільму "Люксембург, Люксембург" в Україні є компанія "Кіноманія".