Вийшов міжнародний трейлер стрічки "СТОП-ЗЕМЛЯ", яка бере участь у конкурсній програмі Берлінале-2021

16.02.2021

Автори фільму "СТОП-ЗЕМЛЯ" представили міжнародний трейлер стрічки, яка бере участь у конкурсній програмі Берлінале-2021.

Саме в Берліні відбудеться світова прем’єра картини, створеної за підтримки Держкіно. Повнометражний ігровий дебют української режисерки Катерини Горностай бере участь у програмі Generation 14plus 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.

"СТОП-ЗЕМЛЯ" – це чуттєва історія про дорослішання, дослідження себе, про підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року. Головні ролі виконують: Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Оператор-постановник – Олександр Рощин, художник-поставник – Максим Німенко, композиторка – Мар’яна Клочко, режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай. Продюсерами фільму є Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет та Ольга Бесхмельниціна. Фільм створено кінокомпанією "ЕССЕ Продакшн Хаус" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

В Україні кінотеатральний реліз стрічки планується у другій половині 2021-го року.