Вийшов трейлер комедії «Коза Ностра. Мама їде»

10.11.2022

FILM.UA представляє офіційний трейлер україно-італійської сімейної комедії з українкою в головній ролі. Влада Коза у виконанні Ірми Вітовської зігріє глядачів своєю веселою вдачею, розрадить й покаже життя італійської мафії зсередини.

«Коза Ностра. Мама їде» — у кіно з 1 грудня 2022 року. 

Українська жінка здатна на все, та навіть більше, заради своєї родини: мову в Інтернеті вивчити, на раз-два в Італію гайнути й врешті влаштуватись хатньою робітницею до голови мафіозного клану. Саме так сталося з головною героїнею сімейної комедії Владою Козою, яку блискуче зіграла Ірма Вітовська. Влада зануриться з головою у конфлікти сицилійських мафіозі та завдяки своїй винахідливості впорається з усіма проблемами: розкладе по поличках не тільки випрані речі, а й забуті образи, знайде підхід до кожного з дітей боса мафії, а ще нагодує смачним українським борщем. І все це відбуватиметься під запальну музику «ДахаБраха», яка так личить темпераменту героїні.

За сюжетом, головна героїня фільму Влада Коза продає свій дім у Карпатах та летить до сонячної Сицилії, щоб жити з донькою та допомагати в догляді за онуком. Та виявляється, приїзду мами ніхто не чекав… Після сварки з донькою Влада випадково опиняється на віллі колись могутнього італійського мафіозі дона Фредо, нині вдівця, який переживає глибокі кризи – особистісну, сімейну та фінансову. Влада влаштовується прибиральницею, але стає порятунком цього дому: мамою для дітей дона Фредо та реформаторкою дотепер старої, неефективної та, головне, негуманної мафії. 

«Під час виробництва фільму Ірма Вітовська пережила пригоди не менші, ніж її героїня Влада Коза. Наприклад, вона їхала зніматись в Італію на місяць, але через пандемію застрягла там на цілих три. За цей час режисер Джованні Дота та італійські актори, з якими Ірма не тільки працювала, але й відсиджувала карантин у готелі – стали справжньою україно-італійською сім’єю. А дознімали фільм в Києві під час великої війни. Ми подолали великий шлях за 5 років виробництва фільму. І кожного, хто прийде в кінотеатр, щоб отримати задоволення та підтримати наш фільм, ми вважатимемо за рідних. Бо глядач українського кіно – то наша сім’я!», — авторка ідеї фільму та режисерка монтажу трейлеру Анастасія Лодкіна.

Фільм створено FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Режисер: Джованні Дота

Авторка ідеї: Анастасія Лодкіна

Сценаристи: Анастасія Лодкіна, Маттео Вісконті, Джованні Дота, Джулія Магда Мартінез

Продюсери: Катерина Вишневська, Марія Грація Сакка, Віктор Мірський, Августіно Сакка

Виконавчі продюсери: Джузеппе Джільєтті, Елізабетт Трауттер, Сергій Демидов

Оператор-постановник: Андреа Бенджамін Маненті, Карло Рінальді

У ролях: Ірма Вітовська, Джованні Калканьо, Джудітта Васіле, Лоренцо Скальцо, Габріеле Чічірелло, Мауріціо Болонья, Вінченцо Пірротта, Дмитро Вівчарук, Ольга Вівчарук, Лілія Цвєлікова, Володимир Процюк, Станіслав Білий, Юлія Соболь