Як карантинні обмеження впливають на ваш бізнес? МКІП розпочав опитування сфери культури, креативних індустрій та туризму

02.04.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочало повторне опитування стосовно впливу карантинних обмежень на діяльність малого та середнього бізнесу в сферах культури, туризму та креативних індустрій.

Його мета – зафіксувати реальну потребу бізнесу, виражену в кількісних показниках (робочих місцях, обсязі втраченого доходу, кількості потенційно-уражених контрагентів-партнерів) для запуску додаткових форм державної підтримки

Проведене в квітні 2020 року перше опитування стало потужною доказовою базою для запуску пакету підтримки індустрій, зокрема – грантів інституційної підтримки УКФ та УІК, а також запровадження 7% ставки ПДВ на окремі операції для культурних, креативних та туристистичних послуг та продуктів.

Опитування доступне за посиланням: https://forms.gle/qCBBAPRBS337jbDS9 

Збір інформації здійснюється на умовах ПОВНОЇ АНОНІМНОСТІІ, без передачі інформації третім сторонам або використання в інших цілях. Отримані агреговані дані дозволять краще оцінити масштаб та основні напрями збитків (ураження) суб’єктів господарювання з урахуванням їх розміру, виду діяльності, структури, кількості персоналу, форми надання послуг.

Тривалість заповнення анкети залежить від швидкості доступу до необхідної управлінської та фінансової інформації, наприкінці опитувальника організатори обіцяють приємні бонуси.

Опитування триватиме з 2 до 14 квітня 2021 року (включно).