28 січня виходить у прокат трилер Станіслава Капралова "Пік страху / Let it Snow"

22.01.2021

У широкий кінотеатральний прокат України виходить трилер Станіслава Капралова "Пік страху / Let it Snow", створений у ко-продукції України, США та Іспанії. Фільм вже придбаний для ринків Великобританії, Австралії, Японії, Польщі, Південної Кореї, тощо. Для показу в США стрічку купила відома студія Lionsgate. 

З 28 січня "Пік страху / Let it Snow" виходить у всеукраїнський прокат (за підтримки Державного агентства України з питань кіно). Творці фільму запрошують на передпоказ стрічки.

...Макс і Міа, сноубордисти з Америки, вирушають до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, навколо них лише краса, спокій та насолода. Але тишу місця руйнує безликий вершник, що має свою місію. Й на кожного, хто стане йому на заваді, чекає його пік страху.

Жанр: трилер, хорор.

Виробництво: Україна, США, Іспанія.

Тривалість: 87 хв.

Режисер: Станіслав Капралов.

У головній ролі: Іванна Сахно (Тихоокеанський рубіж: Повстання, Шпигун, який мене кинув). У ролях: Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Гіа Джапарідзе, Тамар Бзіава, Олена Турбал.

Продюсер: Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment).

Ко-продюсери: Ян Фішер, Роджер Корбі та Станіслав Капралов.

Сценаристи: Станіслав Капралов, Омрі Роуз (адаптація).

Дата релізу в Україні: 28 січня 2021 р.  

Дистрибьютор: компанія "Вольга Україна".

Передпоказ фільму та Q&A-сесія:

26 січня о 19:00 в київському кінотеатрі "Оскар" в ТРЦ Gulliver (Спортивна площа, 1а) відбудеться закритий передпоказ стрічки "Пік страху / Let it Snow". Фільм представлять продюсер Сергій Лавренюк та режисер Станіслав Капралов. Після перегляду фільму організатори проведуть Q&A-сесію для глядачів. 

Акредитація для преси: oartyushina@volga.film.