За сприяння Посольства України в Королівстві Саудівської Аравії відбувся допрем‘єрний показ анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня»

27.02.2023

Кінопоказ проходив 26 лютого у місті Ер-Ріяд. Серед глядачів були присутні громадяни України, іноземні дипломатичні представництва, саудівські чиновники та представники місцевих провідних ЗМІ.

Повнометражна стрічка, яка є першим українським прокатом у Королівстві Саудівської Аравії, привернула величезну увагу саудівської та зарубіжної аудиторії, завоювавши живу та щиру зацікавленість в українській культурі та її самобутності.

Уже на початку весни іноземні глядачі зможуть насолодитися переглядом унікального продукту української сучасної культури.

З 1 березня починається масштабний міжнародний прокат «Мавки». Права на кінотеатральний та діджитал покази стрічки придбали компанії-дистриб’ютори у більш як 40 країнах. Про дати старту релізу у кожній країні творці фільму офіційно повідомлятимуть у соцмережах та на сайті проєкту.

В український прокат «Мавка» вийде 2 березня.

Анімаційний фільм створено студією Animagrad (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та Кіноманія. Генеральним медіапартнером проєкту виступає канал 1+1.