Запрошуємо до участі в нараді щодо представлення України на кіноринку Marché du Film

12.04.2022

Запрошуємо представників профільних галузевих асоціацій та компаній до участі в нараді щодо представлення України на міжнародному кіноринку Marché du Film 75-го Каннського кінофестивалю. Нарада відбудеться у zoom-форматі, у четвер, 14 квітня, о 14:00.

Із 2008 року українська кіноіндустрія щорічно представлена на кіноринку Каннського кінофестивалю Національним павільйоном. Виключенням став лише 2020 рік, коли Marché du Film відбувся в онлайн-форматі: Україна мала там своє віртуальне представництво. У 2022 році організація Українського національного павільйону на кіноринку Каннського кінофестивалю також планується.

Просимо профільні галузеві асоціації та кінокомпанії долучитись до обговорення можливостей спільного організаційного та фінансового забезпечення участі України у кіноринку Marché du Film 75-го Каннського кінофестивалю.

Кандидатуру та контактні дані учасника із зазначенням організації, що його делегує, просимо до 17:00 13 квітня подати на адресу info@usfa.gov.ua. На вказані електронні адреси буде відправлено посилання на доступ до zoom-конференції.