Завершено роботу над анімаційним фільмом "Слоуни" режисера Олега Федченка

12.02.2021

Мультиплікаційний фільм "Слоуни", створений за однойменною книгою Ігора Шурова, знайомить глядачів з життям, святами та буднями, звичками та традиціями вигаданих чудернацьких істот – слоунів, які щасливо мешкають на березі Кришталевого моря, у місті, яке вони самі й назвали – Горішній Македонськ. Ігор Шуров є не лише автором історій про слоунів, але й малюнків до них.

Що тільки не відбувається у світі слоунів! Лампочки стирчать прямо з неба, какао росте на деревах вже в горнятках, хамелеони літають зі швидкістю космічних кораблів, платівки випускаються на волю, вечорами пишуться листи прибульцям, а у вільний час вигадуються симфонії хрю-мажор. І все це під наглядом великого та мудрого Носа, який суне його в усі закапелки. І має право, бо все це вигадав він…  Слоуни – це не слони. І це принципово. Їхня назва походить від слова "slow", адже слоуни нікуди не поспішають, а у хвилини споглядання і зовсім застигають скульптурами (так-так, у прямому сенсі).

Слоуни носять білі панчохи, надягають капелюхи, навіть у ліжку, обожнюють какао, знаються на мистецтві та люблять зненацька приголомшувати непростим питаннячком. З ними добре фантазувати, мріяти та сміятись. Вони чимось схожі на нас, адже всі ми трішечки слоуни.

Режисер фільму – Олег Федченко, продюсер – Юлія Радостіна, стрічку озвучували актори Сергій Северін, Іван Розін та  Євген Малуха. Фільм створено ТОВ "Кінокомпанія 2016" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дату релізу творці обіцяють оголосити незабаром.