Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту Віри Яковенко "Подвійний іммельманн"

26.07.2021

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту Віри Яковенко "Подвійний іммельманн".

Фільм безоціночно показує процеси, які виникли у суспільстві серед мешканців "сірої зони", які зіткнулись із новою реальністю і намагаються пристосуватись до життя у нових умовах. Зіткнення віч-на-віч із "ворогом" – представниками української сторони – породжують прагнення до пізнання, яке йде у розріз із телевізійною пропагандою та викликають у одних поштовх до людяності, розуміння та переосмислення, а у інших – жагу до використання безмежної влади, здирництво та втрату моральних цінностей заради власної вигоди. За словами авторів фільму, образ "Подвійного іммельманну" як небезпечного прийому вищого пілотажу – це алегоричне вираження тих непростих процесів, які проходять і громадяни, і сама країна, і надмета цього віражу "до точки повернутись і людиною лишитись".

Ролі у стрічці виконують народна артистка України Лариса Руснак, Істан Розумний, Ксенія Баша та інші.

Режисерка-постановниця фільму – Віра Яковенко, авторка сценарію – Ірен Роздобудько. У 2020 році її сценарій посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі "Коронація слова" у номінації "Кіносценарії".

Стрічка створюється компанією "Ейдетік Пікчерз" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери фільму – Олексій Пантелєєв, Роман Негрієнко, Ольга Пантелєєва.