"Життя одне – історій багато": п'ять українських прем’єр 2022 року

30.12.2021

"Життя одне – історій багато": п'ять українських прем’єр  2022 року від компанії FILM.UA Distribution. У цій добірці – герої різних характерів: складні підлітки, ідеальні мами, непримиренні суперники, звичайні хлопці та справжні лицарі. Їхні історії – на великих екранах нашої країни вже в першій половині нового року.

Із 1 січня 2022 –"Зірки за обміном", режисер Олексій Даруга.

У ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Євфросинія Мельник, Олег Волощенко, Єлізар Назаренко, Роман Халаїмов, Наталія Сумська, Юрій Горбунов та інші.

Перша комедія року розповість про непримиренних суперників на сцені – Полю Малякову та Фому Михайловського: зірок шоу бізнесу, які несподівано міняються тілами. Чого тільки не робили герої, щоб повернути свої життя назад. Наскільки їм вдалося вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента – дивіться у кіно з 1 січня 2022 року.

Фільм знято у співпраці Kinorob (FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

З 2 лютого 2022 – "Найкращі Вихідні", режисер Влад Климчук.

У ролях: Дар'я Петрожицька, Еліас Райкерт, Ганс Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

"Найкращі Вихідні" – це 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен і зірок шоу-бізнесу, серед яких The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, VERKA SERDUCHKA & band, Артем Пивоваров та інші.

Виробництво: FILM.UA Group та ТОВ "Твій найкращий фестиваль" за підтримки Держкіно.

Із 24 лютого 2022Велика Прогулянка, режисер Олег Зборовський.

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

У центрі подій – дві абсолютно різні родини, що у теплий весняний день їдуть "на шашлики" та опиняються на одній спільній галявині, котру кожна з родин вважає "своєю". Суперечка, яка між ними запалюється, переростає у гротескну "війну" за місце під приготування шашликів. Однак, як би сильно вони не сварилися, справжня загроза об'єднує їх у потужну суперсилу.

Виробництво: FILM.UA Group за підтримки Держкіно.

З 24 березня 2022"Я, «Побєда» і Берлін", режисерка Ольга Ряшина.

У ролях: Іван Бліндар, Володимир Гева, Марія Стопник.

Для шанувальників Андрія Кузьменка ця стрічка матиме особливе значення: це історія музиканта-початківця Кузьми, який за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все йде не за планом, проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно й компанії Golden Tile.

Із 12 травня 2022"Довбуш" , режисер Олесь Санін.

У ролях: Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевич, Агата Бузек, Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясіновський, Ростислав Держипільський, Олександр Мавріц.

"Гідність або забуття!" – таким є гасло фільму про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Це історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій, історія про свободу понад усе та всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі.

Автори проєкту відроджували ремесла та реставрували унікальні техніки бою, вивчали музичну, матеріальну і нематеріальну культуру часу, який зображений у стрічці. Все це, за словами Олеся Саніна, щоб "розказати неповторну історію боротьби й кохання, яка пережила століття".

Виробництво: компанія Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Далі буде!