Зірки NHL з фільму Володимира Мули "UKE / ЮКІ - Історія перемог вільних українців" збирають кошти на допомогу Україні

27.04.2022

24 квітня у м. Балтимор у кінотеатрі Flagship Cinemas Eastpoint відбулась північно-американська прем’єра створеної за підтримки Держкіно документальної стрічки UKE - The Untold Story of Hockey Legends про українських хокеїстів NHL. Показ був благодійним, всі зібрані від показу кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Стрічку глядачам представили режисер та продюсер стрічки Володимир Мула та один із героїв фільму, володар Кубку Стенлі 1992 Джеф Чикрун. За словами Володимира Мули, Джеф Чикрун знайшов час у своєму щільному графіку і одразу після телевізійного ефіру на FOX Sports спеціально прилетів до Балтімора, щоб висловити свою підтримку українському народу.

Завдяки Flagship Cinemas Eastpoint та Dnipro Ukrainian Club ми зібрали кошти. В Україну подуть медичні аптечки, обойми для гвинтівок, спорядження та інші речі, які зараз конче необхідні нашій країні.

Режисер та продюсер фільму Володимир Мула

Документальний фільм Володимира Мули "UKE / ЮКІ - Історія перемог вільних українців" розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу – NHL. Ukrainians або коротко UKE – саме так у Північній Америці називають вихідців із України. Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу – їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги NHL.

Режисер та продюсер – Володимир Мула, автор сценарію – Микола Васильков, оператори – Олег Шевчишин, Дмитро Шиповський, Станіслав Ткачов, Олександр Терновий, режисер монтажу – Андрій Луннік, консультант – Євген Количев.

Герої: Орест Кіндрачук, Іван Буцик, Кен Данейко, Джеф Чикрун, Ерик Нестеренко, Брюс Драйвер, Володимир Грецький, Еді Шах, Руслан Федотенко, Іван Грецький.

В епізодах: Джері Савчук (син Тараса Савчука), Келі Груді (хокейний аналітик телеканалу CBC), Роман Коваль (історик), Мирон Биць (Президент УСЦАК), Орест Теплий (приватний колекціонер).

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Наступний благодійний показ стрічки пройде 29 квітня у Польщі, у Варшаві, о 18:30 у Kino Luna за адресою ul. Marszałkowska, 28. Вхід вільний, збиратиметься допомога у вигляді пожертв для ЗСУ та українців, що постраждали від російської навали.

PAYPAL: mula@teleprostir.com

FUNDRAISING: https://igg.me/at/ukrainians/x/13214630#/