Зустріч голови Держкіно Андрія Осіпова з Володимиром Паламарем — головою Асоціації українських організацій в Естонії
Під час робочого візиту до Естонської Республіки, відбулася зустріч голови Державного агентства України з питань кіно Андрія Осіпова зі Спеціальним представником Омбудсмана України в Естонії та головою Асоціації українських організацій в Естонії Володимиром Паламарем.

Під час розмови сторони обговорили подальший розвиток співпраці між Державним агентством України з питань кіно та Асоціацією українських організацій в Естонії, які активно працюють над збереженням і розвитком української культури, мови та ідентичності, зокрема у сфері популяризації українського кіно.
Окрему увагу було приділено діяльності Українського кіноклубу в Естонії, заснованого у 2023 році. Кіноклуб знайомить місцеву аудиторію з класичними та сучасними роботами талановитих українських режисерів, презентуючи добірку художніх і документальних стрічок.
Сторони наголосили, що подальша співпраця Держкіно з кіноклубом стане важливим кроком для посилення присутності українського кіно в Естонії та розширення його жанрового й тематичного розмаїття.
Зустріч підкреслила готовність сторін поглиблювати культурне партнерство та зміцнювати присутність України в Естонії. Спільні плани дозволять посилити промоцію українського кіно та підтримати культурну ідентичність українців за кордоном.