Громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі надання державної субсидії на розвиток кінопроекту» (21.07.2020)

21.07.2020

Державне агентство України з питань кіно пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі надання державної субсидії на розвиток кінопроекту» (далі – проєкт).

Проєкт розроблено на виконання абзацу третього пункту 8 Розділу ІІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державну підтримку кінематографії» від 23.03.2017 № 1977-VIII, зміни до якого внесені відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв`язку з дією обмежувальних заходів, пов`язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» від 16 червня 2020 року №692-ІХ.

Метою проєкту є визначення механізму надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроєктів.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 4 серпня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Державного агентства України з питань кіно.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно Шевчук Юлія Іванівна, електронна пошта: shevchuk@usfa.gov.ua.

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Державного агентства України з питань кіно.

Проєкт постанови

Пояснювальна записка