Звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроекту»

ЗВІТ
про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроекту»


1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:
Державне агентство України з питань кіно

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроекту».

Громадське обговорення проводилось у форматі електронних консультацій. Матеріали щодо проекту акта було розміщено 21 липня 2020 року на офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно (https://usfa.gov.ua/documents-page/gromadske-obgovorennya-proyektupostanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-pro-zatverdzhennya-poryadku-ta-i412).

Зауваження та пропозиції до проекту акта приймались до 4 серпня 2020 року поштою та електронною поштою за адресами: Державне агентств України з питань кіно, вулиця Лаврська, 10, м. Київ, 01010, тел. +38 (044) 280-12-11, e-mail: shevchuk@usfa.gov.ua.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:
Обговорення проекту акта здійснювалося з 21 липня 2020 року по 4 серпня 2020 року. Протягом встановленого терміну для обговорення з громадськістю пропозиції щодо проекту акта надійшли від громадської організації «Української гільдії режисерів», О. Самолевської, Товариства з обмеженою відповідальністю «Телеканал 1+1».

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Державного агентства України з питань кіно за результатами обговорення:
Пропозиції, що надійшли до Державного агентства України з питань кіно під час громадського обговорення, стосувалися:
- відкритості висновків експертної комісії;
- оцінювання кінопроектів протягом конкурсного відбору;
- редакції окремих пунктів проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроекту»;
- процедури укладення договору з переможцями конкурсного відбору.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:
Зауваження і пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання державної підтримки кінематографії у формі державної субсидії на розвиток кінопроекту» враховано частково.

 

Перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно                         Юлія ШЕВЧУК

27 серпня 2020 року