Звіт про громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів»

ЗВІТ
про громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів»


1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Державне агентство України з питань кіно

2. Зміст питання або назва проєкту акта, що виносилися на обговорення:

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів».

Проєкт акта розроблено з власної ініціативи Державного агентства України з питань кіно у зв`язку з необхідністю внесення змін у Положення та через перехід на електронну форму видачі прокатних посвідчень.

Громадське обговорення проводилось у відповідності до пункту 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996, у форматі електронних консультацій.

Матеріали щодо проєкту акта було розміщено 10 лютого 2021 року на офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно (https://usfa.gov.ua/documents-page/gromadske-obgovorennya-proyektu-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-pro-vnesennya-zmin-do-i502).

Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймались до 10 березня 2021 року поштою та електронною поштою на адресу: Державне агентство України з питань кіно, вулиця Лаврська, 10, м. Київ, 01010, тел. +38 (044) 280-15-72, електронна пошта illienko@usfa.gov.ua, info@usfa.gov.ua.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Обговорення проєкту акта здійснювалося з 10 лютого 2021 року до 10 березня 2021 року. Протягом встановленого терміну пропозицій в межах громадського обговорення до проєкту постанови не надходило.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Державного агентства України з питань кіно за результатами обговорення:

Пропозицій чи зауважень за результатами громадського обговорення щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань на адресу Держкіно за допомогою згаданих вище засобів комунікації не надходило.

 

 

Перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно                         Юлія ШЕВЧУК

10 квітня 2021 року