1 грудня відбудеться допрем’єрний показ української кінострічки «Обмін» і творча зустріч з акторами та творцями фільму

14.11.2022

1 грудня о 18:00 відбудеться допрем’єрний показ української кінострічки «ОБМІН» і творча зустріч з акторами та творцями фільму в осередку Кіноспільнота у Будинку кіно (вулиця Саксаганського, 6). 

Фільм "Обмін"– це воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі. 

Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Це глибоко кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну. 

Режисером стрічки виступив Володимир Харченко-Куликовський, автори сценарію – Костянтин Лінартович та Влад Дудко, оператор – Сергій Борденюк. Виробництво – "Кінокомпанія 2016" за підтримки Державного агентства України з питань кіно, продюсер – Євгеній Д'яченко.

Головні ролі виконали: В'ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович, Владислав Мамчур, Олександр Єфименко, Андрій Олефіренко. 

Дистриб'ютором виступила компанія UFD. 

Вихід стрічки в прокат очікується 6 грудня 2022 року.