30 років українського кіно у "Кінобукеті" на Bouquet Kyiv Stage

26.08.2021

Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, представить ретроспективу "30 років українського кіно". Кінопокази фестивалю "Кінобукет", який проходить в межах Bouquet Kyiv Stage відбуватимуться з 28 серпня по 1 вересня о 19:00 та 22:00 у "Софії Київській" та пройдуть за підтримки Держкіно.

Протягом п'яти днів глядачі зможуть подивитися найкращі українські короткометражні, документальні та анімаційні стрічки від відомих українських фестивалів, кінопермій та кінооб'єднань - максимально повну палітру українського кіно.

Окремі програми будуть присвячені фільмам від Одеського міжнародного кінофестивалю, КМКФ "Молодість", премій "КІНОКОЛО" та "Золотої Дзиґи". Після показів відбудеться спілкування з авторами фільмів та кінодіячами.

Серед стрічок, які зможуть подивитися глядачі: "Земля Івана" Андрія Лисецького, "Проти Сонця" Валентина Васяновича, "Паперушка" Лілії Остапович, "Бульмастиф"Анастасії Буковської, "Глибока вода" Анни Дутко, "Ядерні відходи" Мирослава Слабошпицького, "Вигаданий пейзаж" Микити Лиськова та багато інших. В програмі "Кінобукету"близько сорока стрічок.

Тема фестивалю — "Ми. Між минулим і майбутнім". І ми зібрали фільми, які були зроблені за 30 років Незалежності України. Це короткі фільми, які отримали нагороди престижних світових фестивалів і почали мандрувати іншими.

Програмний директор фестивалю "Кінобукет" Володимир Войтенко

Організатор фестивалю "Кінобукет" — Асоціація "Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Вхід на всі події є вільним. Потрібно буде сплатили лише за вхідний квиток на територію заповідника "Софія Київська".