9 листопада відбудеться презентація результатів дослідження кіноосвіти в Україні

05.11.2021

У вівторок, 9 листопада, об 11:00 відбудеться презентація та обговорення результатів дослідження кіноосвіти в Україні

Центром "Соціальні індикатори" у співпраці з Асоціацією кіноіндустрії України були опитані: роботодав(и)ці у сфері кіноіндустрії, досвідчені фахів(чині)ці кіногалузі, а також студент(к)и й випускни(ці)ки навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси та Львова за спеціальністю 021 "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво". Окремо було проаналізовано освітні програми й відкриті джерела навчальних закладів.

На презентації ви дізнаєтеся про стан мистецької кіноосвіти в Україні та перспективи працевлаштування випускників у вітчизняних кінокомпаніях, а також про рекомендації для державних і приватних інституцій у сфері мистецької освіти й кіновиробництва щодо реформ освітніх програм і поглиблення комунікації між навчальними закладами та роботодавцями. 

Подія відбудеться онлайн, у форматі ZOOM-конференції, трансляція буде доступною у Facebook-події та на Facebook-сторінці проєкту

Взяти участь можуть усі бажаючі. Заповніть, будь ласка, коротку анкету за посиланням, якщо хочете отримати нагадування та електронний примірник звіту особисто на електронну пошту: https://bit.ly/presentation_filmedu.

Спікери презентації:

Олександр Бевзюк-Волошин – менеджер проектів ГО "Соціальні індикатори", Київського міжнародного інституту соціології;

Дмитро Суханов – експерт проєкту, продюсер (Toy Pictures), голова Асоціації кіноіндустрії України;

Белла Терзі – експерт проєкту, продюсер (PSB films). 

Після презентації відбудеться обговорення результатів дослідження з представниками та представницями кіноіндустрії. ​​Впродовж години учасники та учасниці зможуть прокоментувати висновки та поставити запитання експертам проєкту.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.