Автори фільму "Земля Івана" презентували офіційний трейлер стрічки

26.05.2021

Автори створеного за підтримки Держкіно фільму "Земля Івана" презентували офіційний трейлер стрічки. "Земля Івана" режисерський дебют Андрія Лисецького, який довгий час займався операторською справою. У фільмі йдеться про українського митця та останнього представника поліського народного живопису Івана Приходька.

Герой картини мешкає на маленькому хуторі, в хаті, що була збудована понад сто років тому, й досі має лише глиняну підлогу, вкриту соломою. Його найближчі друзі — собаки, коти та кози. Але більш щасливу людину годі й шукати. Одного дня майстра запрошують до Мистецького арсеналу, аби він у головному виставковому центрі країни показав свої роботи. Та чи зможе герой проміняти сільську хатинку на міський хаос, а повені Дніпра — на виставкові зали, повні знавців мистецтва?

30 травня в кінотеатрі "Жовтень" в рамках ювілейного 50-го КМКФ "Молодість" документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" вперше можна буде подивитися офлайн. Стрічку обрано до Документальної секції фестивалю.

Моя творчість – це протест проти нищення української культури. Мій девіз: в гармонії ритмів – воскресав.

Герой фільму "Земля Івана" Іван Приходько

Картина здобула головний приз Національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фільм створений кінокомпанією "Магіка-фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.