Автори комедії-квесту "ДЕ ГРОШІ" провели день для преси на кіностудії імені Олександра Довженка

19.06.2021

Автори комедії-квесту "ДЕ ГРОШІ" провели день для преси на кіностудії імені Олександра Довженка, на якому представники ЗМІ мали можливість долучитися до знімального процесу і спробувати розгадати таємниці цієї історії власноруч.

Журналісти поспілкувалися з режисером-постановником та актором Михайлом Хомою (DZIDZIO), головними акторами комедії-квесту — Адою Роговцевою, Сергієм Либою та Анною Буткевич, а також продюсерами комедії-квесту "ДЕ ГРОШІ" Анатолієм Безухом та Діаною Юраш. Також до спілкування доєдналися актори Наталя Холоденко та Віктор Андрієнко, які зіграють яскраві епізодичні ролі. Режисер, актори та продюсери розповіли про свої очікування від фільму, про особливості співпраці, про головних героїв та унікальність нового для українського кіно жанру — комедії-квесту.

Комедія-квест – це унікальний і цікавий жанр, тому що всі глядачі будуть заангажовані шукати гроші разом з нами. До речі, гроші будуть не там, де ви подумали.

 Режисер-постановник Михайло Хома (DZIDZIO).

Після кінопрокату ми плануємо дати комедії-квесту "ДЕ ГРОШІ" шлях подальшої дистрибуції на міжнародних цифрових платформах по всьому світу у співпраці з нашими французькими партнерами, з якими ми успішно реалізували співпрацю по фільму «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ». Також ведемо переговори щодо кінопрокату в інших країнах.

 Продюсерка Діана Юраш.

Камео в фільмі зіграють Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Євген Сморигін та інші актори. 

Аби ЗМІ та їх аудиторія змогли глибше зрозуміти, чому стрічка "ДЕ ГРОШІ" має такий незвичний жанр, після пресконференція режисер-постановник разом з колегами провів журналістам екскурсію деякими кімнатами дивного будинку-квесту, в якому і відбуваються основні події. Серед локацій, які відчинили для гостей були: вітальна Ади Потоцької (героїні Ади Роговцевої), кабінет в її будинку, а також квартира бідного піаніста-авантюриста Міші (герой Михайла Хоми). Інші кімнати, в яких шукають гроші покоївка Рита (героїня Анни Буткевич), управляючий маєтком Серж (Сергій Либа) та Міша — творча група не показала, оскільки це і є кімнати-квест, які розкривають секрети сюжетних ліній. 

Комедія-квест "ДЕ ГРОШІ", що створюється за підтримки Держкіно вийде в прокат  вже цього року.