CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: організаційне

13.05.2022

Благодійний марафон на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon триває: до нього долучається вже шістнадцяте місто світу, на рахунки благодійного фонду “Повернись живим” перераховано вже більше 220 тис. грн., покази українського кіно та збір коштів на допомогу у нашій боротьбі тривають.

Хотіли б нагадати всім, хто має бажання долучитись до кіномарафону, що всі покази та події, що відбуваються в межах кіномарафону, а головне – призначення та отримувачі зібраних кінопоказами коштів та благодійних внесків обов’язково мають бути погоджені з організаторами марафону. Інакше ми не вбережемось від шахраїв, які готові будуть скористатись нагодою, або не матимемо змоги забезпечити належну якість проведення заходів.

Якщо Ви маєте бажання приєднатись до проведення кіномарафону чи долучитись до його координації – пишіть на info@usfa.gov.ua.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – це серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське!", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері", ГО "Центр розвитку креативних індустрій".