CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: Українське кіно покажуть у Литві

04.05.2022

10-11 та 14 травня Литовський кіноцентр на підтримку ініціативи Всесвітнього благодійного марафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon запрошує на "Дні українського кіно в Литві". Литовським глядачам будуть представлені п’ять фільмів українських кінематографістів: "Погані дороги" Наталки Ворожбит, "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча, "СТОП-ЗЕМЛЯ" Катерини Горностай, "Цей дощ ніколи не скінчиться" Аліни Горлової та "Віктор_Робот" Анатолія Лавренішина.

Кінопокази відбудуться у Вільнюсі (кінотеатри "Forum Cinemas Vingis", "Skalvija"), Каунасі (кінотеатр "Cinamon"), Клайпеді (кінотеатр "Arlekinas"), Алітусі (кінотеатр "Dainava"), Маріямполє (кінотеатр "Spindulis"), Гаргжадаї (кінотеатр "Minija").

Квитки на фільми можна буде придбати у касах кінотеатрів або онлайн на сайті www.forumcinemas.lt. Для українців, які прибули до Литви, покази будуть безкоштовними: на вході до зали достатньо буде пред’явити документ, що посвідчує особу.

Усі фільми "Днів українського кіно в Литві", окрім анімаційного фільму, демонструватимуться мовою оригіналу з литовськими субтитрами. Зібрані показами кошти будуть передані на підтримку України.

Розклад показів та додаткову інформацію про фільми можна знайти в події Ukrainos kino dienos Lietuvoje.