"День українських локацій" на Одеському міжнародному кінофестивалі

13.08.2021

18 серпня в межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться панельна дискусія "Локейшн-менеджмент в Україні: створення асоціації та регіональні ініціативи" за участі провідних локейшн-менеджерів України та спеціального гостя події, голлівудського експерта Маркуса Бенша локейшн-менеджера, який брав участь у створенні фільмів "Переваги Борна", "Міст шпигунів", "Читець", "V означає вендета","Ворог коло брами" та інших.

Під час події відбудеться презентація Lviv Location Guide –  комплексного заходу , який включає в себе створення професійного каталогу львівських локацій, а також промотування кіноможливостей регіону в Україні та за її межами.

Задля створення Lviv Location Guide, що втілений Українською кіноасоціацією (УКА) та компанією"МКК фільм сервіс" спільно з Асоціацією кіновиробників Львівщини, було проведено два етапи скаутингу, аби сформувати спочатку "довгий список" найвигідніших з точки зору міжнародних запитів локацій для фільмування у Львові, а згодом – після ретельного аналізу результатів – обрати найкращі з них, що й увійшли до каталогу. Загалом він містить максимально повну інформацію про 35 локацій: їх докладний опис і необхідні для організації фільмування контакти англійською мовою, професійні фотоматеріали, що дають наочне уявлення про об’єкти та їх можливості. Lviv Location Guide буде загальнодоступними – розміщеним у мережі Інтернет на окремому порталі, а також кожну з локацій буде додано до загального каталогу українських локацій.

Також в межах індустріальної секції ОМКФ 18 серпня відбудуться панельні дискусії, присвячені питанням взаємодії туристичної та кіногалузі, а ще – роботі кінокомісій в Україні. Всі це – складові частини комплексного нетворкінг-заходу "Синергія кіно- та туристичної індустрій".

Цей своєрідний "День українських локацій" чи не вперше об’єднає на одному майданчику так багато фахівців, дотичних до різних аспектів локейшн-індустрії, – від безпосередньої організації зйомок до внутрішньої та міжнародної промоції українських дестинацій, від профільних чиновників до провідних бізнес-гравців, від кіно до туризму тощо.

Організатори події запрошують до участі локейшн-менеджерів, біддінг-продюсерів, режисерів, представників туристичної галузі та усіх охочих долучитися до процесу обговорення та розбудови потенціалу наших кінолокацій – потужного та водночас недооціненого ресурсу, спираючись на який Україна може вже невдовзі зайняти гідне місце на кіномапі світу. 

Щоб долучитися до події, треба мати абонемент учасника професійної секції ОМКФ Film Industry Office або ж акредитацію преси.

Нагадаємо, що 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 по 21 серпня за підтримки Держкіно.