До громадського обговорення пропонується проєкт регуляторного акта, що передбачає впровадження єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами

10.01.2022

Державне агентство України з питань кіно пропонує до громадського обговорення проєкт регуляторного акта – проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, "Єдиний електронний квиток"" (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено відповідно до абзацу третього пункту 5 розділу ІІІ Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" у зв`язку з необхідністю законодавчого закріплення механізму впровадження єдиної державної системи електронного обліку квитків.

Проєктом регуляторного акта передбачається впровадження єдиної державної системи електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, "Єдиний електронний квиток", яка забезпечить створення правових і економічних умов, необхідних для розвитку вітчизняної кінематографії, збільшення податкових надходжень до державного бюджету та, відповідно, збільшення обсягів державної підтримки кінематографії, створення правових механізмів для захисту прав інтелектуальної власності, забезпечення захисту прав інтелектуальної власності на аудіовізуальні твори і забезпечення центральних органів виконавчої влади в галузі кінематографії, інших суб’єктів кінематографії достовірною та оперативною інформацією про стан внутрішнього ринку прокату фільмів.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця до 10 лютого 2022 року (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

Державного агентства України з питань кіно

вул. Кіото, 27, Київ, 02156,

тел.: (044) 33-44-240,

Е-mail: budarin@usfa.gov.ua

Державної регуляторної служби України

вул. Арсенальна, 9/11, Київ, 01011,

тел. 254-56-73, факс 254-43-93,

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту постанови – Бударін Ігор Миколайович, начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно: тел. (044) 33-44-240 (вн. 211), електронна пошта budarin@usfa.gov.ua.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Держкіно.

Проєкт регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу