До уваги заявників Вісімнадцятого конкурсного відбору Держкіно

11.03.2022

25 січня 2022 р. Держкіно оголосило Вісімнадцятий конкурсний відбір кінопроєктів. Подання заявок на нього завершилось 23 лютого, а наступного дня, 24 лютого, в зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, Указом Президента України № 64/2022 в Україні було введено воєнний стан строком на 30 діб. Для працівників апарату Держкіно на період дії на території України правового режиму воєнного стану був запроваджений режим дистанційної роботи поза межами адмінбудівлі Держкіно.

Ми продовжуємо працювати: в різних умовах та за різних обставин, але максимально можливими зусиллями. Зараз у Держкіно триває перевірка поданих на Вісімнадцятий конкурсний відбір кінопроєктів: щойно її буде завершено, ми опублікуємо результати технічного відбору. Але, на жаль, в умовах воєнного стану немає можливості для організації та проведення подальших етапів конкурсного відбору: його завершення відбудеться після припинення дії воєнного стану.

Наступні Дев'ятнадцятий та Двадцятий конкурсні відбори, що заплановані на 2022 рік (рішення Ради з державної підтримки кінематографії №1 від 13 січня 2022 р.), також будуть оголошені після припинення воєнного стану.

Працюємо. Все буде Україна!