Фільм Романа Балаяна "Ми є Ми поруч" вийде в український прокат 8 липня

17.05.2021

Фільм "Ми є Ми поруч" метра українського кіноматографа Романа Балаяна вийде в український кінотеатральний прокат 8 липня. "Ми є Ми поруч" – перший фільм режисера після майже 12-річної творчої перерви.

Хірург вирішує допомогти дивній дівчині, чиє минуле оповите таємницею. Ця зустріч перевертає їхні життя та наповнює обох глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв ("Додому", "Хайтарма", "Мамай") та Катерина Молчанова ("Гуцулка Ксеня", "Моя бабуся Фані Каплан"). "Ми є Ми поруч" перша українськомовна стрічка Романа Балаяна. Прем’єра фільму відбулася на КМКФ "Молодість" у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному міжнародному конкурсі 36-го Варшавського кінофестивалю.

Продюсерка фільму – Іванна Дядюра. Виробництво компанії "Ідас Інтернешнл Філм" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. У прокат стрічку випускає компанія "Артхаус Трафік" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Роман Балаян – видатний український режисер вірменського походження, творець славнозвісних фільмів "Польоти уві сні та наяву", "Бірюк" та "Райські птахи", народний артист України та член Національної академії мистецтв України. У 2020 році митець отримав нагороду "Золотий Дюк" Одеського міжнародного кінофестивалю за внесок у кіномистецтво. Цього року на урочистій церемонії вручення V Національної кінопремії "Золота Дзиґа" Роману Балаяну вручать нагороду за внесок у розвиток українського кінематографа.