Фільм Тараса Дроня "Із зав'язаними очима" вирушає в тур містами України

03.12.2021

Фільм режисера Тараса Дроня "Із зав'язаними очима" вирушає в тур містами України. Спеціальні покази стрічки відбудуться в Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі та Харкові. Фільм під час туру представлятимуть режисер Тарас Дронь, актори Олег Шульга та Сергій Лузановський. Промоція стрічки підтримана Державним агентством України з питань кіно.

"Із зав'язаними очима" є першим в історії сучасного українського кіно ігровим повнометражним фільмом про змішані єдиноборства. Картина розповідає про бійчиню ММА Юлію: вона у спорті з дитинства – відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій. 

Роль головної героїні виконала володарка головної кінопремії країни "Золота Дзиґа" Марина Кошкіна ("Забуті", "Віддана").

Розклад спеціальних показів:

  • 4 грудня – Київ, кінотеатр "Жовтень". Київська прем’єра за участі режисера Тараса Дроня, продюсерки Валерії Сочивець та зірок фільму, Марини Кошкіної та Олега Шульги.
  • 8 грудня – Львів, Планета Кіно Forum Lviv. Спеціальний показ за участі режисера Тараса Дроня
  • 9 грудня – Івано-Франківськ, кінотеатр "Космос". Спеціальний показ за участі режисера Тараса Дроня
  • 10 грудня – Одеса, MULTIPLEX Гагарін Плаза. Спеціальний показ за участі актора Сергія Лузановського
  • 10 грудня – Дніпро, MULTIPLEX Караван. Спеціальний показ за участі виконавця головної чоловічої ролі Олега Шульги 
  • 11 грудня – Київ, MULTIPLEX Республіка
  • 11 грудня – Давидівська сільська рада, Львіська область. Спеціальний показ за участі режисера Тараса Дроня
  • 11 грудня – Харків, Планета Кіно. Спеціальний показ за участі виконавця головної чоловічої ролі Олега Шульги
  • 12 грудня – Львів, MULTIPLEX Victoria Gardens. Спеціальний показ за участі режисера Тараса Дроня
  • 18 грудня – Київ, кінотеатр "Ліра".

У широкий прокат фільм виходить 9 грудня. Партнером кінотеатрального релізу стрічки стала Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв UF MMA. Дистриб’ютор – 86PROKAT.

Виробництво: компанія "Сучасне Українське Кіно" за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної адміністрації, Давидівської сільської ради, Львівської міської Ради та співпродюсера Олександра Берби, власника інвестиційної компанії Asgard. Промоція фільму відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.