Фільм Тараса Томенка "Будинок "Слово". Нескінчений роман" став переможцем Міжнародного кінофестивалю у Кошице

16.06.2022

Створений за підтримки Держкіно фільм Тараса Томенка "Будинок "Слово". Нескінчений роман" став переможцем Košice International Film Festival у Словаччині. Стрічка отримала нагороду Best Feature Film Міжнародного кінофестивалю в Кошице.

"Будинок "Слово". Нескінчений роман" – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Світова прем'єра фільму Тараса Томенка про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі.

Найближчим часом стрічка буде представлена ще на кількох міжнародних фестивалях: зокрема, 16 липня відбудеться британська прем’єра фільму на I Will Tell International Film Festival (Лондон). Побачити фільм в Україні можна буде 17 червня у Чернівцях на Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно.

Режисер стрічки – Тарас Томенко, сценаристи – Тарас Томенко та Любов Якимчук, оператор-постановник – Михайло Любарський, художник-постановник – Шевкет Сейдаметов, композитор – Алла Загайкевич, продюсери – Юлія Чернявська, Олег Щербина, Пилип Іллєнко та Ростислав Мартинюк. Виробництво – FRESH PRODUCTION GROUP за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міжнародного благодійного фонду "Солідарність".