Кінопокази Всесвітнього кіномарафону на підтримку України пройшли в Анталії

18.04.2022

У неділю, 17 квітня, в турецькій Анталії відбувся наступний етап Всесвітнього благодійного кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon.

У кінозалі Центру громадського суспільства та інновацій ім. Абдулли Севімчока ASSIM глядачі побачили історичну драму "Чужа Молитва" режисера Ахтема Сеітаблаєва та короткометражні фільми "Домовина" Кадіма Тарасова та "Клоун" Олександра Кирієнка.

Захід відбувся під патронатом Посольства України в Турецькій Республіці та Консульства України в Анталії, за підтримки ГО "Українська родина", Українського культурно-мистецького об‘єднання та компанії 435 FILMS. Співорганізатором від України виступила Асоціація "Дивись українське".

Із відеозверненням до глядачів кіномарафону виступили Голова Держкіно Марина Кудерчук та режисер фільму "Чужа Молитва" Ахтем Сеітаблаєв. Промови на підтримку України під час російсько-української війни виголосили Консул України в Анталії Емір Рустамов, Голова Адміністрації Муратпаша Уміта Уйсала, Голова Громади "Українська родина" Віта Михайлова, продюсерка кіно і телебачення та сценаристка Анна Паленчук.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері" та ГО "Центр розвитку креативних індустрій".