4 грудня відбудеться київська прем'єра спортивної драми Тараса Дроня "Із зав'язаними очима"

01.12.2021

Із 9 грудня в широкий кінопрокат виходить фільм режисера Тараса Дроня "Із зав'язаними очима". Київська прем’єра спортивної драми відбудеться 4 грудня о 16:00 у кінотеатрі "Жовтень". Автори стрічки запрошують на прем'єру глядачів та представників ЗМІ. Акредитаційна форма для преси – за лінком.

Фільм представлять режисер Тарас Дронь, продюсерка Валерія Сочивець та виконавці головних ролей Марина Кошкіна та Олег Шульга.  

Бійчиня ММА Юлія у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Тільки на великому екрані можна буде побачити все, що ми вклали в це кіно, а це в першу чергу, щира емоція та душа. Не хочу називати події цього фільму фантастикою, тому що це сучасність, реальні історії, складені в один пазл, із позитивним вирішенням складних взаємовідносин між людиною і суспільством, а особливо коли в центрі подій знаходиться сильна жінка, яка здатна навіть собі кинути виклик.

Режисер Тарас Дронь

Міжнародна прем’єра фільму "Із зав'язаними очима" відбулася на 36-му Варшавському кінофестивалі, де стрічку визнали найкращою в конкурсі дебютних фільмів Competition 1–2. Національна прем’єра картини пройшла цього року на Одеському міжнародному кінофестивалі, де стрічка здобула приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм від журі Міжнародної федерації кінопреси. Загалом, фільм брав участь у близько двадцяти фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.

Ролі виконали: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Олег Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

Виробництво: компанія "Сучасне Українське Кіно" за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної адміністрації, Давидівської сільської ради, Львівської міської Ради та співпродюсера Олександра Берби, власника інвестиційної компанії Asgard. 

У широкий кінотеатральний прокат України стрічка виходить 9 грудня 2021 року. Партнером кінотеатрального релізу фільму стала Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв UF MMA. Дистриб’ютор ― 86PROKAT. Промоцію фільму підтримано Державним агентством України з питань кіно.