Міжнародна прем'єра стрічки "Земля Івана" відбудеться на кінофестивалі HotDocs в Торонто

23.03.2021

Дебютну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" відібрано до участі в конкурсній програмі авторитетного кінофестивалю Hot Docs, який відбудеться у Торонто з 29 квітня до 9 травня.

Це фільм про життя українського митця та останнього представника поліського народного живопису Івана Приходька.

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді. На Hot Docs 2021 відбудеться міжнародна прем‘єра фільму Ivan’s Land / Земля Івана. Побачити ж стрічку майже на місяць раніше за журі фестивалю, можна буде в Україні, на 18-му Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA: фільм Андрія Лисецького бере участь в конкурсній програмі DOCU/Україна.

Іван Приходько — один із останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі, і все, що виходить з-під його пензликів чи різця — наївне та чесне мистецтво. Його світосприйняття, його внутрішній світ сповнені краси та радості. Одного дня картини Івана потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі — головному виставковому центрі країни. Чи проміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя й товариство арт-критиків та агентів?

Режисер та оператор — Андрій Лисецький, звук — Борис Петер, продюсери — Геннадій КофманОльга Бесхмельниціна, виробництво — MaGiKa Film за підтримки Держкіно.  

18-й Docudays UA пройде в онлайн-форматі з 26 березня до 4 квітня 2021 року включно.