До громадського обговорення пропонується проєкт регуляторного акта, що удосконалює процедуру проведення творчого конкурсу (пітчингу)

22.07.2022

Державне агентство України з питань кіно пропонує до громадського обговорення проєкт регуляторного акта – проєкт наказу Державного агентства України з питань кіно "Про затвердження Порядку прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії та Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу)" (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено відповідно до частини сьомої статті 10 Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" з метою врегулювання питання удосконалення процедури проведення конкурсного відбору кінопроєктів та механізму прийняття Радою з державної підтримки кінематографії рішень про надання державної підтримки кінематографії у формах, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 7 Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

Проєктом регуляторного акта передбачається удосконалення процедури проведення творчого конкурсу (пітчингу), а також механізму прийняття Радою рішення про надання державної підтримки кінематографії у формах, передбачених пунктами 1-3 частини першої статті 7 Закону, додатково визначається процедура проведення технічного відбору кінопроєктів працівниками Держкіно, уточнюються процедурні моменти проведення конкурсу, виключаються картки Ради, та уводиться затвердження Радою переліку кінопроєктів за результатами першого етапу конкурсу.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця до 22 серпня 2022 року (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси:

Державного агентства України з питань кіно

вул. Кіото, 27, Київ, 02156

тел.: (044) 33-44-240

Е-mail: budarin@usfa.gov.ua

Державної регуляторної служби України

вул. Арсенальна, 9/11, Київ, 01011

тел. 254-56-73, факс 254-43-93

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту наказу – Бударін Ігор Миколайович, начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно: тел. (044) 33-44-240 (вн. 211), електронна пошта budarin@usfa.gov.ua.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Держкіно.

Проєкт регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу