На кінофестивалі в Ансі триває робота Українського національного стенду

17.06.2022

У Франції, на кіноринку Mifa Market Міжнародного кінофестивалю анімаційних фільмів в Ансі, триває робота Українського національного стенду.

14 червня, у день відкриття кіноринку MIFA на Національному стенді України відбулась презентація каталогу української анімації від Української анімаційної асоціації УАнімА. Зібрання містить більше сорока анімаційних фільмів за 2021/2022 роки, що перебувають на різних стадіях виробництва або вже були презентовані публіці. Каталог оформлений роботами художниці Любові Панченко.

Багато гостей, зацікавлених у співпраці з українськими анімаційними студіями, прийшли 15 червня на Український стенд на вітальний коктейль. Захід відвідали директор Annecy Film Festival and MIFA Мікаель Маре (Mickaël Marin) та прессекретар MIFA Market Вероніка Енкренас (Veronique Encrenaz); Фаб'єн Гері (Fabien Géry), Жан Франсуа (Jean Francois) та Шері Шелтон (Sheri Shelton), редактор Animation magazine; представники CNC France (Centre national du cinéma et de l'image animée) та анімаційних шкіл.

Сьогодні Український національний стенд відвідав і висловив підтримку Україні легенда світової анімації Макс Говард (Max Howard).

Національний стенд України на кіноринку Mifa Market працюватиме до 19 червня 2022 року, Annecy International Animation Film Festival - 2022 триває з 13 до 18 червня 2022 року.