Наступною зупинкою кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon стане турецька Анталія

13.04.2022

У неділю, 17 квітня о 14:00, в Анталії, в кінозалі Центру громадського суспільства та інновацій їм. Абдулли Севімчока ASSIM в межах Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon глядачі побачать історичну драму "Чужа молитва" режисера Ахтема Сеітаблаєва та короткометражні фільми "Домовина" Кадіма Тарасова і "Клоун" Олександра Кирієнка.

Стрічку "Чужа молитва" Ахтема Сеітаблаєва засновано на реальній історії життя молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації нацистами Бахчисарая врятувала 88 єврейських дітей. Кримська татарка Саїде Аріфова під час Другої світової війни двічі врятувала цих дітей-сиріт: спершу — від нацистів, видавши дітей за кримських татар, а вдруге — від військ НКВС, які здійснювали депортацію кримських татар у травні 1944 року, довівши, що ці діти є євреями. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Короткометражні фільми "Домовина" Кадіма Тарасова та "Клоун" Олександра Кирієнка екранізовано в рамках проєкту "Дивись українське". 

Захід пройде під патронатом Посольства України в Турецькій Республіці, за підтримки Консульства України в Анталії, ГО "Українська родина" та Українського культурно-мистецького об’єднання. Співорганізатором є Асоціація "Дивись українське". Придбати квиток можна буде перед показом.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері" та ГО "Центр розвитку креативних індустрій".