Новий фільм Романа Бондарчука “Редакція” підтриманий німецьким фондом Mitteldeutsche Medienfoerderung

15.04.2021

Команда ігрового повнометражного фільму "Редакція / The Editorial Office", який знаходиться у стадії препродакшену, повідомила про нового копродукційного партнера.

Стрічка, яка стала одним із переможців 14-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно, підтримана німецьким фондом Mitteldeutsche Medienfoerderung. Німецьким копродюсером стрічки виступила компанія Elemag Pictures.

"Редакція" — драма з елементами комедії, яка висвітлює одну з найбільш гострих і значущих проблем цифрової ери — життя людини у світі постправди серед заангажованих ЗМІ та всюдисущих соцмереж. Головний герой Юра, молодий співробітник природничого музею, вирушає в експедицію на пошуки рідкісного ховраха, але стає свідком підпалу лісу. Він приносить фото підпалювачів у редакцію місцевої газети й за збігом обставин лишається в ній працювати. Юра починає власне розслідування, кому вигідні підпали та чому горять ліси.

Автори сценарію — Алла Тютюнник, Роман Бондарчук і Дар’я Аверченко, оператор — Вадим Ільков.

Продюсерки картини — Дар’я Бассель, Дар’я Аверченко (Україна), Таня Георгієва-Вальдхауер (Німеччина). Виробництво — Moon Man за підтримки Держкіно.