Оголошено кастинг на головні ролі у фільмі Ірини Цілик "Я і Фелікс"

24.07.2020

На головні ролі у стрічці Ірини Цілик "Я і Фелікс", що створюється за підтримки Держкіно, шукають хлопця та дівчину 14-16 років. Акторський досвід не обов’язковий.

Дівчина та хлопець, які подаватимуть заявки на участь у кастингу, мають бути харизматичними особистостями та вільно володіти українською (вона має бути не просто інструментом, а рідною мовою, якою легко імпровізувати, жартувати і навіть сваритися). Хлопцю бажано вміти грати на фортепіано.

Для участі в кастингу потрібно заповнити форму: bit.ly/2WHtsPk. Анкети приймаються до кінця липня.

"Я і Фелікс" – повнометражний ігровий дебют режисерки Ірини Цілик. Це екранізація роману Артема Чеха "Хто ти такий?", який навесні 2021 року вийде у видавництві Meridian Czernowitz. Книга й фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х, його сім’ю, друзів, перше кохання та взаємини з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї.

У тизері фільму Фелікса зіграв поет та прозаїк Юрій Іздрик, який, найімовірніше, виконає цю роль у самому фільмі. Команда "Я і Фелікс" шукає також інших акторів на вакантні ролі.

Нам почали приходити анкети й відео різних підлітків, яких я дивлюся на роль Тимофія в нашому фільмі, і знаєте, я не втримаюсь та скажу: які ж у вас класні діти! Так, на роль зрештою підійде лише один, і це залежатиме від багатьох різних факторів. Я не зможу, на жаль, всім написати якісь фідбеки, але вже зараз просто хочеться сказати вголос – у нас такі круті підлітки!

Режисерка Ірина Цілик

Кінопроєкт "Я і Фелікс" став одним із переможців Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фільм продюсують Володимир Яценко ("Атлантида", "Додому", "Дике поле") та Анна Соболевська ("Додому"). Виробництво "Я і Фелікс" здійснюватиме кінопродакшн ForeFilms. Зйомки заплановано на осінь 2020 року. Очікувана дата прем’єри фільму – листопад 2021 року.

Більше інформації — на фейсбук-сторінці фільму.

Ірина Цілик — українська кінорежисерка, письменниця, авторка поетичних і прозових творів. Членкиня Українського ПЕН. Стала лауреаткою американського кінофестивалю Sundance за найкращу режисерську роботу в категорії світового документального кіно, отримала нагороду за стрічку "Земля блакитна, ніби апельсин".

ForeFilms — кінопродакшн авторського повнометражного та короткометражного кіно, заснований у 2020 році продюсерами Володимиром Яценко й Анною Соболевською. Зараз на різних стадіях виробництва у ForeFilms фільми Валентина Васяновича, Нарімана Алієва, Антоніо Лукіча, Ірини Цілик, Павла Острікова та Катерини Лесик.

Додаткова інформація:

Романа Батрак,

+380977936017

romana@forefilms.co