Оголошено програму Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю

04.08.2021

З 15 до 20 серпня в межах секції Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройде за підтримки Держкіно, відбудуться заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку та розвиток українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, що включає програму заходів: презентації, лекції, програми Works In Progress та Пітчинг кінопроєктів, панельні дискусії, круглі столи тощо.

 

 

15 серпня відбудеться Форум кастинг-директорів, під час якого представники кіноіндустрії обговорять проблемні питання галузі: від визнання професії кастинг-директорів до проблем, з якими стикаються актори. Серед спікерів — українські та міжнародні кастинг-директори, актори, акторські коучі й агенти. Цього року захід вперше відбуватиметься офлайн з можливістю особистих знайомств та якісного нетворкінгу.

17 серпня, пройдуть панельні дискусії від Асоціації кіноіндустрії України (FIAU), а також презентації від Української асоціації жінок в кіноіндустрії (UFFI). Крім того, в цей день відбудеться Public Talk “Єврімаж. Досвід співпраці з фондом” та дискусія на тему копродукційної співпраці.

На 18 серпня запланований нетворкінг кінокомісій, локейшн-менеджерів та туристичних дестинацій: відбуватимуться панельні дискусії на теми кіно як рушія туризму та розвитку місцевих локацій для зйомок іноземних продакшенів. Захід реалізується спільно з НТОУ, ЮСЕЙД та Асоціацією кінокомісій та Ukrainian Motion Picture Association.

19 серпня відбудеться Пітчинг українських повнометражних кінопроєктів, що перебувають на стадії препродакшн. Учасниками цьогорічного Пітчингу стали 12 проєктів.

20 серпня, відбудуться презентації проєктів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії зйомок або стадії пост-продакшена, українського виробництва та створених в копродукції з Україною. Загалом до списку учасників увійшло 10 проєктів. Завершенням дня стане урочиста церемонія нагородження переможців Film Industry Office.

Заявки на акредитацію Film Industry Office приймаються до 11 серпня.