Оператор-постановник В'ячеслав Цвєтков очолить журі 4-го Фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО

15.09.2021

Оператор-постановник В'ячеслав Цвєтков очолить журі 4-го Фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО, який пройде з 1 до 5 жовтня у Київському Будинку кіно.

Найвідоміші проєкти В'ячеслава Цвєткова, як оператора-постановника: "Земля блакитна, ніби апельсин" режисерки Ірини Цілик, "Брама" режисера Володимира Тихого, "Парфенон (Стасіс)" режисера Мантаса Кведаравічюса, "Цей дощ ніколи не скінчиться" режисерки Аліни Горлової та багато інших робіт. Саме створена за підтримки Держкіно стрічка Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться", яка цьогоріч потрапила у список претендентів на номінацію Європейської кіноакадемії, й відкриє кінофестиваль 1 жовтня о 20:00.

У 2021 Цвєтков отримав Приз Міжнародної асоціації документалістів (IDA) за Найкращу операторську роботу за фільм "Земля блакитна, ніби апельсин".

В'ячеслав Цвєтков — один з найцікавіших українських кінооператорів. Мені здається, що він знайшов прекрасний баланс у документальному кіно. Запропонована ним візуальна мова — не просто є важливим кінооператорським рішенням, а ще й повноцінно працює в синергії з режисерським задумом. Для фестивалю велика честь, що В'ячеслав погодився стати головою журі КІНОКО 2021.

Виконавчий директор Фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО Андрій Котляр

Під час фестивалю КІНОКО відбудеться й освітня подія за участі В'ячеслава: дискусія "Мова зображення, як рушій історії: DOP Слава Цвєтков" пройде 3 жовтня о 18:30. 4-й Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО відбудеться у Київському Будинку кіно з 1 до 5 жовтня за підтримки Державного агентства України з питань кіно.