Презентуємо офіційний трейлер анімаційного фільму Анатолія Лавренішина "Віктор_Робот"

04.03.2021

До вашої уваги – офіційний трейлер створеного за підтримки Держкіно повнометражного анімаційного фільму "Віктор_Робот". Картина вийде в український прокат 24 червня 2021 року.

Стрічка режисера Анатолія Лавренішина – володарка Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю, також вона визнана Найкращим анімаційним фільмом за версією Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у 2020 році.

Події фільму відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

Героїв стрічки озвучили Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова. У трейлері звучить композиція «Обсерваторія» (музика Антона Байбакова, слова Марисі Нікітюк) у виконанні Антона Слєпакова («Вагоновожаті») в супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай. До виконання інших саундтреків стрічки долучилися Dakh Daughters, Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»). Композитор стрічки – Антон Байбаков.

Фільм "Віктор_Робот" створено студією анімації "Червоний собака" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютор стрічки – компанія "Артхаус Трафік".