Розпочато створення довідника кінолокацій міста Львова – LVIV LOCATION GUIDE

05.11.2020

Завдяки перемозі в конкурсі грантів від Львівської міської ради "Фокус на культуру", а також за консультаційної підтримки Української кіноасоціації (УКА) львівська компанія MKK film service розпочала збір матеріалів для проєкту "Створення професійного довідника кінолокацій міста Львова – LVIV LOCATION GUIDE".

За словами авторів проєкту, робота стартувала із визначення категорій локацій для зйомок та формування єдиних правил для їх опису, що відповідатимуть міжнародним стандартам та зможуть задовольнити запити будь-якої складності. Орієнтиром для цього стали досвід світових кінокомпаній, а також уже наявні запити від міжнародних продакшенів щодо зйомок в Україні. 

Ми розподілили львівські локації на must have, які на нашу думку, обов’язково мають бути представлені в довіднику, та вже розпочали фотосесії. Решту оформили у так званий лонг-лист. Завдяки консультаціям із локальними фахівцями, українськими локейшен-менеджерами та продакшенами, сподіваємося скоротити його до найбільш унікальних та привабливих для міжнародного ринку.

Ірина Клименко, координатор проєкту

LVIV LOCATION GUIDE буде оформлений у вигляді онлайн-каталогу, доступ до нього буде вільним як для професіоналів зі світу виробництва аудіовізуального контенту, так і для всіх зацікавлених. Планується представлення каталогу на українських та міжнародних професійних майданчиках (онлайн та офлайн) у межах роботи українських стендів, презентацій тощо, адже проєкт має на меті промотувати Львів як зручну кінолокацію, насамперед серед міжнародних кіновиробників.

На сьогодні вже є перші домовленості про розміщення матеріалів каталогу в майбутній онлайн-базі українських локацій для зйомок, робота над якою ведеться Українською кіноасоціацією за підтримки програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Проєкт створення довідника довготривалий та завершиться у 2021 році.