Розпочато виробництво комедії-квесту "ДЕ ГРОШІ" режисера Михайла Хоми

09.06.2021

На кіностудії імені Олександра Довженка Михайло Хома (DZIDZIO) та креативна команда комедії "ДЕ ГРОШІ" розбили тарілку та почали зйомки свого нового фільму. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

За сюжетом, піаніст-авантюрист Міша у пошуку грошей на визволення друга з-під арешту влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання "Де гроші?" цікавить не тільки його: всі в цьому будинку шукають гроші.

Головні ролі комедії-квесту виконують видатна українська акторка театру та кіно Ада Роговцева, відомий співак та актор Михайло Хома (DZIDZIO), актори Сергій Либа та Анна Буткевич.

Я нервую. Я нервую завжди перед початком роботи і багато дуже очікую, тому що в моєму віці отримати таку велику роль у фільмі і працювати з Дзідзьо - це і відповідально, і цікаво, і радісно. Я впевнена, що фільм вийде дуже смішним і добрим. А головне - він дуже потрібний глядачам. Існує така фраза, що гроші нічого не вирішують. Хоча вони вирішують багато, але не все. Головного вони не вирішують - саме про це фільм.

Ада Роговцева

Знімати фільм будуть у Києві та у Львові. Спеціально для стрічки в одному з павільйонів студії Довженка побудовано інтер’єрні декорації будинку на кілька кімнат, серед яких - спеціальна кімната-квест із елементами, що обертаються та видозмінюють кімнату.

Серед касту акторів багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

Телевізійна прем’єра нової комедії від DZIDZIO відбудеться на ТРК "Украіна". За словами продюсерки фільму та директорки DZIDZIOFILM Діани Юраш, кінокомпанія стала першою в Україні, хто продав телевізійні права на фільм ще на старті виробництва: "Це - прецедент в українському кінобізнесі, коли так чинить телеканал, оскільки 100% прав на фільм належить нашій компанії і частки телеканалу в продукті немає".

У кінотеатрах України комедію-квест "ДЕ ГРОШІ" обіцяють показати вже цього року.