Секція Work in Progress від Odesa International Film Festival відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

28.04.2022

Секція Work in Progress від Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах.

Через повномасштабну війну, яку росія веде проти України, частина 13-го ОМКФ відбудеться на Karlovy Vary International Film Festival. У Карлових Варах відбудеться презентація українських проєктів Works in Progress, що є частиною професійної секції ОМКФ Film Industry Office. Програма матиме назву OIFF WIP Selection.

Нинішні умови війни, в якій опинилися українці, безпосередньо впливають на кіноіндустрію. Тому нам запропонували провести індустрійну частину Одеського міжнародного кінофестивалю в межах Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Ми надзвичайно вдячні нашим колегам за таку можливість. За можливість показати світові українське кіно, український талант та культуру/

Генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух

Презентація проєктів Work in Progress на Одеському міжнародному кінофестивалі – це представлення продюсерами та режисерами закінчених повнометражних фільмів, прокат яких заплановано у 2022-2023 роках. Відбіркова комісія ОМКФ відбере 8 проєктів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

Подати заявку можна за посиланням: https://bit.ly/3KiqTcL

Заявки приймаються до 10 травня 2022 р.

Karlovy Vary International Film Festival – найбільший кінофестиваль у Чеській Республіці та один із найпрестижніших фестивалів у Центральній та Східній Європі. Це один із найстаріших кінофестивалів класу "А". 56-й Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах відбудеться з 1 до 9 липня 2022 р.