Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні

31.03.2022

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

Фото: bafta.org

Показ відбудеться у кінотеатрі BAFTA cinema, 1 квітня о 19:00 за місцевим часом. Як зазначають організатори події, "Фільми для України" мають стати низкою вечорів, присвячених кіно та творчості України. Метою є збір коштів до гуманітарних та благодійних організацій на допомогу нашій країні.

Створена за підтримки Держкіно стрічка Ірина Цілик "Земля блакитна, ніби апельсин" є потужним документальним висловлюванням про війну в Україні, що розпочалась на Сході нашої держави ще у 2014 році. Стрічка-призер "Санденсу" розповідає про сім’ю, яка живе в "червоній зоні" Донбасу, де воєнні дії тривають вже довгий час, але попри всі труднощі, ця родина залишається дуже дружною і життєрадісною.

Фільм створено компаніями Albatros Communicos Film Production (Україна) та Moonmakers (Литва) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського фільмоцентру та IDFA Bertha Fund (Нідерланди).

Придбати квитки на подію