Стрічку «Ти мене любиш?», створену за підтримки Держкіно, продемонстрували у секції Work in progress Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні

22.09.2022

Творці фільму «Ти мене любиш?», створеного за підтримки Держкіно, що відібрано до секції Work in progress Міжнародного кінофестивалю в іспанському Сан-Себастьяні, 20 вересня продемонстрували кінокартину професійній кіноспільноті, зокрема, потенційним партнерам та дистриб'юторам. 

На початку серпня повідомлялося, що фільм відібрано до секції Work in progress Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні. 

Стрічка також потрапила на превʼю огляду цікавих стрічок журналу Variety.

"Ти мене любиш?" – історія дорослішання на тлі історичних подій початку 1990-х. Шістнадцятирічна Кіра живе своїм життям, із підлітковою впевненістю, що світ крутиться навколо неї. Народжена в останні роки існування радянської України, вона бачить своє життя передбачуваним і зрозумілим. Але це триває недовго. Раптом вона виявляє, що у її батька є коханка, а мати знає про це, але вирішує мовчати. Оскільки сім’я Кіри починає розпадатися – як і держава навколо – все, що дівчина знала, виявляється ілюзією. Кіра шукає кохання, тепла та надії на майбутнє, йдучи темним шляхом, який не може передбачити.

Головні ролі виконали: Карина Химчук, Максим Михайличенко, Олександр Жила та Наталія Лазебникова. 

Режисер — Тоня Ноябрьова. 

Стрічку створено кінокомпанією Family Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Вихід картини у прокат заплановано на 2023 рік.

Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні (Festival Internacional de Cine de Donostia-San Sebastián) – щорічний міжнародний кінофестиваль, який із 1953 року проводиться в Іспанії у місті Сан-Себастьян, та є однією з найбільших культурних подій Іспанії. Цьогорічний, 70-й, Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні є ювілейним та проходить з 16 до 24 вересня 2022 року.