Український анімаційний фільм "Тигр блукає поруч" – в конкурсній програмі кінофестивалю Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі

18.06.2021

Короткометражний анімаційний фільм "Тигр блукає поруч" української режисерки Анастасії Фалілеєвої увійшов до конкурсної програми престижного міжнародного фестивалю LA Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі. Стрічка створена studio KAPI за підтримки Держкіно.

Картина присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.

Фільм виконаний у техніці stop motion. Особливість мультфільму полягає у тому, що матеріалом для створення ляльок і декорацій стало сміття.

LA Shorts International Film Festival, який у липні відзначає своє 25-річчя, входить до числа найпрестижніших та найбільших фестивалів короткометражних фільмів у світі. Фестиваль акредитований Американською академією кінематографічних мистецтв та наук, яка відома врученням премії "Оскар", Британською академією кіно і телебачення (BAFTA) та Канадською академією кіно і телебачення.

Спочатку мій фільм відібрали до фестивалю у Токіо, зараз – у Лос-Анджелесі. Це ж як взяти дві найбажаніші вершини!

Режисерка Анастасія Фалілеєва

 Мабуть, всі "кінолюди" мріють опинитися на червоній оскарівській доріжці. Можна вважати, що ми зробили перший крок до неї.

Генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс

Кінопроєкт стрічки "Тигр блукає поруч" став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Світова прем’єра фільму відбулась 12 червня 2021 року на міжнародному кінофестивалі Short Shorts Film Festival & Asia у Токіо.