В Ізмірі пройшли кінопокази марафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon

11.04.2022

В Ізмірі (Туреччина) пройшли кінопокази українського кіно в рамках Благодійного кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon.

У суботу, 9 квітня, в кінозалі "Ізмір Санат" глядачі побачили стрічку Михайла Іллєнка "Толока" та короткометражні фільми "Анна" Олеся Саніна і "На своїй землі" Олександра Кирієнка. Захід відбувся під патронатом Посольства України в Турецькій Республіці, співорганізаторами події виступили Громадська організація "Об‘єднання українців Ізміра" (Туреччина) та Асоціація "Дивись українське!" (Україна).

Із відеозверненням до глядачів кіномарафону виступили Голова Держкіно Марина Кудерчук та режисер "Толоки" Михайло Іллєнко. З промовами на підтримку України до глядачів звернулись також представник мера Ізміра, екс-міністр культури Туреччини Суат Чаглаян та Голова ГО "Об‘єднання українців Ізміру" Олена Озбек.

Наступний показ благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine у Туреччині відбудеться 17 квітня 2022 року в Анталії.

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon – серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", КП "Київкінофільм", БО БФ "Двері" та ГО "Центр розвитку креативних індустрій".

Фото: Alina Kvitka